Čanak: Nema razlike između Ljotićevca Obradovića i Miše Vacića ili Nenada Popovića
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak izjavio je danas da je lider Dveri i Saveza za Srbiju Boško Obradović „bojkotovao“ prethodno zasedanje parlamenta tako što je otišao u posetu ruskoj Dumi, a jučerašnje tako što je u skupštinu uveo delegaciju koju je predvodio predstavnik oblasti Krim.

„Tim postupkom Obradović je istovremeno promovisao koncept okupacije dela teritorije suverenih zemalja kao legalan politički metod i naneo štetu odnosima Srbije i Ukrajine. Takav potez i politika ne treba da čude nikoga“, upozorio je Čanak.
Prema njegovom mišljenju, Boško Obradović je „isti onaj antievropejac koji je sa radikalima ometao govor Federike Mogerini“.
„Šta je sledeće? Da u parlamentu organizuje onaj ruski kamp sa Zlatibora? Potpuno je jasno da nema razlike izmedju ovog Ljotićevca i eksponenta Putinovog režima u Srbiji i Miše Vacića ili Nenada Popovića“, ocenio je Čanak u pisanoj izjavi.
Dodao je da su Liga socijaldemokrata Vojvodine „jednako neprihvatljivi i jedni i drugi“.
Beta
Pročitajte još:
Vladika Nikolaj: Ne kupajte se braćo Srbi, to je đavolja i čivutska rabota!
Čanak: Zlo je na ulicama, preti, ponižava, zastrašuje, napada, otima, pljačka, sakati, ubija
Boško Obradović: Ako otkrijemo da su Đilas i Vučić sve vreme zajedno poslovali, imali zajedničke firme i delili novac – neće nas iznenaditi
Vladika Nikolaj: Srpski narod da se moli Bogu da ga spase od kulture!
Nedić i Ljotić, zajedno sa Nikolajem, su pobuna gmizavaca protiv onoga što je htelo da hoda uspravno
Prodaje se sajt Novinar.rs za 1.200 evra